żernica restauracja

żernica restauracja
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Wynagrodzenia pracowników oddelegowanych (7)Sama nie wiem, co mam o tym myśleć. Jeże w biurze? właściwie, dlaczego tak bardzo mnie to dziwi, skoro dyrektor podobno codziennie przychodzi to pracy razem ze swoim psem, a manager Zielińska z kotem? Może tylko fakt, że to nie są przecież dzikie zwierzęta zgarnięte z pobocza drogi… No nic. Niech im będzie. Mam teraz ważniejsze sprawy na głowie – Wynagrodzenia pracowników oddelegowanych do Ciechocinka wciąż oczekuje na wklepanie do systemu. Nie mogę tracić ani chwili. Niech oni się już zajmą tą sprawą, mnie ona nie dotyczy.

Jakby mało było tego, że przez niedopatrzenie własnego psa musiałam się dzisiaj spóźnić zamiast – jak zamierzałam – przyjść wcześniej i cała robota z wczoraj do tej pory się przede mną piętrzy, to jeszcze moi współpracownicy.. Zamiast pozwolić mi zająć się swoimi obowiązkami, skoro naprawdę nie mogą skupić się na swoich, ci od progu witają mnie jeżem w pudełku i kolejnymi plotkami i rewelacjami z cyklu rzeczy bardzo mało znaczących. A Wynagrodzenia pracowników oddelegowanych kto wprowadzi?

Podobne wpisy o gospodarce oraz biznesie:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy w Piasecznie usługi rachunkowe są na wysokim poziomie i dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • mała toskania międzylesie

    Dobrze wiedzieć, że posiadanie własnego sklepu internetowego jest świetnym źródłem zysku. Trzeba się postarać o to, aby wszystko funkcjonowało bez najmniejszego problemu. Tylko w ten sposób można sobie zapewnić najlepsze dochody. Wiadomo, że dochód jest bardzo ważny w prowadzeniu własnej firmy. Jest to w sumie sens sam w sobie i trzeba się starać, aby projektowanie…

    Read more
  • Chwilówki bez BIK

  • toskania kraków

  • Biuro rachunkowe Wrocław

  • Najlepszy kredyt konsolidacyjny