System kolejkowy

System kolejkowy
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

system-kolejkowy-6W biznesie bywa różnie, każda firma mówi, że klient jest jej panem, jednak nie zawsze to się sprawdza w realiach. Kompetencje firm wychodzą w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z większą ilością klientów i to w takich sytuacjach kiedy klient musi czekać.

Problem klientów z kolejkami w miejscach publicznych rozwiązują takie systemy, które wspomagają prędkość załatwiania sprawy oraz określają miejsce klienta w całej gamie tej kolejki. System kolejkowy został opracowany właśnie po to, aby rozwiązywać problemy klientów.

W takim systemie każdy klient zna swój numerek, albo godzinę przyjęcia do okienka czy do kasy. Systemy kolejkowe stosowane są praktycznie w każdej większej firmie, gdzie mamy do czynienia z obsługą klienta. Spotyka się je w przychodniach, banku, supermarketach oraz w instytucjach jak urzędy.

Jeżeli chodzi o urzędy, systemy kolejkowe są dosyć młode w tym miejscach. Ale jak można zauważyć, nawet w Powiatowym urzędzie pracy wprowadzenie takiego sprzętu zaowocowało, zmniejszeniem się kolejek i bezsensownym czekaniu. Teraz każdy może się zarejestrować przez Internet, przez co osoba bezrobotna ma wskazany termin wizyty wraz z godziną. Oczywiście opóźnienia mogą się zdarzać, ale są to sporadyczne sytuacje, wynikające raczej z czynnika ludzkiego niż samego systemu czy jego wad.

Podobne wpisy o gospodarce oraz biznesie:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy w Piasecznie usługi rachunkowe są na wysokim poziomie i dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • pizzeria knurów z dowozem

    Jeśli ktoś nie wie, czym są sklepy internetowe, to powinien się tym tematem szerzej zainteresować. Wiadomo, że to miejsce, gdzie można dokonywać zakupów. Wszystko polega na tym, że zamawiamy dany towar poprzez Internet, płacimy za niego przelewem bankowym, a po chwili możemy czekać na przesyłkę pocztową, która dotrze do nas w przeciągu kilku dni. Wiadomo,…

    Read more
  • restauracje knurów

  • toskania kraków

  • toscania trattoria

  • Usługi księgowe Wrocław