Pożyczka na dowód

Pożyczka na dowód
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Pozyczka na dowod (1)Chyba każdy doskonale wie, czym jest kredyt. Otrzymanie go z banku wymaga spełnienia szeregu warunków, co nie zawsze jest proste i pochłania sporo czasu i energii.

W ostatnich latach pojawiły się jednak firmy, których głównym punktem oferty jest tzw. pożyczka na dowód, gdzie nie jest konieczne przedstawianie żadnych zaświadczeń, potwierdzających dochód. Na dodatek, nie musimy nawet wychodzić z domu ? wystarczy wypełnić krótki formularz online. Nikt nie zadaje nam pytań o pracę, wszystko odbywa się bez większych formalności. Jedynym warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie dokumentu tożsamości, ukończone 18 lat oraz brak zadłużenia. Po wypełnieniu formularzu, pieniądze przelewane są na konto. Działa to zwykle ekspresowo i nawet po 10 minutach możemy mieć całą kwotę (zazwyczaj są to sumy 100-10 000 zł, z terminem spłaty wynoszącym od 15 do 60 dni).

Pamiętajmy jednak o tym, że pomimo kuszącej oferty, pożyczka na dowód jest jedynie rozwiązaniem dobrym tylko na krótko i spłata jej nie ominie nikogo.

Podobne wpisy o gospodarce oraz biznesie:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy w Piasecznie usługi rachunkowe są na wysokim poziomie i dobrej cenie?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • Biuro ksiegowe UK

    Często gdy zastanawiamy się nad założeniem firmy w Wielkiej Brytanii odstrasza nas załatwianie spraw urzędowych. Rozliczenia Podatku, Rejstracja Firm, Rozliczenia VAT. Nikt nie lubi załatwiać takich przyziemnych spraw, a tym bardziej w obcym kraju. W dzisiejszych czasach nie musimy się na wszystkim znać, sprawy urzędowe możemy zlecić firmie, która się taki sprawami zajmuję. Biuro ksiegowe…

    Read more
  • kawiarnie knurów

  • Analiza finansowa

  • pizzeria knurów z dowozem

  • Pożyczka na dowód